Video galéria  HENDI CENTRA

Veronika Bittnerova

V HENDI CENTRE sa intenzívne venujeme aj dospelým klientom. Pravidelná rehabilitácia má totiž zmysel počas celého života. Pacienti v dospelom veku majú vzhľadom na ich stav rôzne problémy. Cieľom rehabilitácie v dospelosti je udržanie samostatnosti, zníženie bolesti, podľa možnosti zachovanie schopnosti presúvania sa a tým aj zabránenie ich vlastnej izolácie. O prvom pobyte v HENDI CENTRE sa nám do kamery vyjadrila Veronika, ktorá prakticky rehabilituje celý svoj život.

Lucia Čambálová 

V HENDI CENTRE máme riešenie na každý pohybový problém. Veľa našich klientov trpí diagnózou Detská mozgová obrna, pri ktorej je potrebná celoživotná rehabilitácia. Ak dieťa alebo neskôr tínedžer či dospelý človek nerehabilituje, pohybovo ide naspäť. Pravidelné cvičenie je jedinou šancou na napredovanie nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke. 26-ročná Lucia s diagnózou DMO nastúpila do HENDI CENTRA bez veľkých očakávaní, no za pomoci stabilných a labilných pomôcok sa je podarili veľké veci. Aké? Dozviete sa v našom videu. 

Oliver Košinár

Naši kvalifikovaní fyzioterapeuti pristupujú k malým deťom vždy hravou formou. Používajú hračky a všetky možné prostriedky, aby dieťa pri intenzívnej rehabilitácii zaujali a malo tak dostatočnú motiváciu, ktorá ho ženie k pohybu. Dvojročný Oliverko začal v HENDI CENTRE rehabilitovať začiatkom roka 2021, v súčasnosti má za sebou dva intenzívne pobyty pre bábätka a najmenšie deti a absolvovaných niekoľko terapií ambulantnou formou. Vo videu sa dozviete ako napreduje.

Minúta o HENDI CENTRE

HENDI CENTRUM je moderné rehabilitačné zariadenie, ktoré prináša inovatívne rehabilitačné a liečebné postupy vhodné pre všetky vekové kategórie klientov – od najmenších detí až po seniorov. Ponúkame intenzívne rehabilitačné pobyty, ako aj ambulantnú starostlivosť. Rýchlo a najrýchlejšie sme sa snažili povedať to najdôležitejšie o centre. 

Kontakty pre záujemcov o rehabilitácie:
+421 905 807 525, +421 917 999 188 ​

Pin It on Pinterest

Share This