Poznatky a vzdelávanie

Poznatky – cesta k lep┼íiemu ┼żivotu a kvalitnej starostlivosti

Rodina s postihnut├Żm die┼ąa┼ąom, alebo dospel├Żm je obvykle zahlten├í ka┼żdodenn├Żmi staros┼ąami so zabezpe─Źen├şm z├íkladn├Żch potrieb s├║visiacich so zv├Ż┼íenou starostlivos┼ąou o svojho pr├şbuzn├ęho. ─îas na ┼ít├║dium alebo na vyh─żad├ívanie nov├Żch poznatkov a inform├íci├ş o ochoren├ş, o pom├┤ckach vhodn├Żch na konkr├ętnu diagn├│zu, ─Źi o nov├Żch terapi├ích v├Ą─Ź┼íinou neost├íva.

My v HENDI CENTRE sme sa preto rozhodli pravidelne prin├í┼ía┼ą pre rodi─Źov a opatrovate─żov vzdel├ívacie aktivity, na ktor├Żch sa dozviete najnov┼íie inform├ície, ktor├ę V├ím u─żah─Źia dom├ícu starostlivos┼ą, pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą zdravotn├Ż stav, alebo skvalitnia ┼żivot V├í┼ího pr├şbuzn├ęho.

Vzdel├ívacie programy budeme pripravova┼ą aj pre V├ís, ktor├ş sa o hendikepovan├Żch star├íte profesion├ílne – ─Źi u┼ż v opatrovate─żsk├Żch centr├ích, alebo vo vzdel├ívac├şch in┼ítit├║ci├ích. Budeme vyh─żad├íva┼ą zauj├şmav├ę t├ęmy, odborn├şkov, reagova┼ą na podnety a ┼żiadosti o konkr├ętne t├ęmy.

Rodi─Źia, pr├şbuzn├ş, profesion├íli, ktor├ş sa venujete ─żu─Ćom s telesn├Żm postihnut├şm, sledujte na┼íu ponuku vzdel├ívac├şch aktiv├şt. Nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą aj s n├ímetom na zauj├şmav├ę vzdel├ívanie. Pom├┤┼że n├ím to pripravi┼ą pre Vas tematicky to, ─Źo najviac potrebujete, ─Źo v├ím najviac ch├Żba.

Share This