Najnovšie inšpirácie pre HENDI CENTRUM čerpali v Izraeli

9 / dec / 2022

V rámci networkingového podujatia sa prezentovali viaceré významné startupové firmy, ktoré pôsobia v zdravotníctve. 

 Počas novembra sa generálna manažérka HENDI CENTRA Jana Koyšová zúčastnila na networkingovom podujatí v priestoroch Maccabi Health CareServices v Tel Avive. Na jednom mieste sa stretli viaceré zaujímavé startupové firmy, ktoré sa venujú vývoju produktov určených pre zdravotníctvo. Tieto predstavili svoje inovačné aktivity a pokroky. Konzorcium eHealthVentures napríklad informovalo o svojej ďalšej stratégii a aktuálnom stave investičnej činnosti s portfóliom firiem zameraných na digitálne zdravotníctvo. 

Gloria počas rehabilitácie v HENDI CENTRE

 „Cieľom tohto stretnutia bolo nie len nadviazať nové kontakty ale aj možnosť priniesť do HENDI CENTRA inovácie v rámci rehabilitačných pomôcok,“ uviedla Jana Koyšová s tým, že súčasťou pracovnej cesty bola aj účasť na medzinárodnej konferencii venovanej rozvoju inovácií v  zdravotníctve pod názvom MIXiii Health -Tech.

Gloria počas rehabilitácie v HENDI CENTRE

Zástupcovia HENDI CENTRA navyše navštívili Národné rehabilitačno -inkluzívne centrum Shalva v Jeruzaleme. Shalva znamená v preklade Mier v mysli. Centrum sa zameriava na sociálnu inklúziu jednotlivcov so zdravotným znevýhodnením, pričom nezabúdajú ani na veľkú podporu pre ich rodiny a komunity. S históriou, ako aj súčasnou činnosťou Shalvy oboznámil návštevníkov zo Slovenska zakladateľ a prezident centra Kalman Samuels. 

„Inšpirácia a spomienky nás budú sprevádzať spolu so slovami z knihy Dreams Never Dreamedktorú nám autor daroval spolu s venovaním pre HENDI CENTRUM. Príbeh o nádeji a odvahe dokazuje, že aj obyčajní ľudia dokážu urobiť obrovské zmeny a premeniť životné výzvy na príležitosti. Bolo nám veľkým potešením a ďakujeme za možnosť a príležitosť byť súčasťou zaujímavého podujatia,“ uzatvorila Jana Koyšová.

Share This