Poznatky a vzdelávanie

Poznatky – cesta k lepšiemu životu a kvalitnej starostlivosti

Rodina s postihnutým dieťaťom, alebo dospelým je obvykle zahltená každodennými starosťami so zabezpečením základných potrieb súvisiacich so zvýšenou starostlivosťou o svojho príbuzného. Čas na štúdium alebo na vyhľadávanie nových poznatkov a informácií o ochorení, o pomôckach vhodných na konkrétnu diagnózu, či o nových terapiách väčšinou neostáva.

My v HENDI CENTRE sme sa preto rozhodli pravidelne prinášať pre rodičov a opatrovateľov vzdelávacie aktivity, na ktorých sa dozviete najnovšie informácie, ktoré Vám uľahčia domácu starostlivosť, pomôžu zlepšiť zdravotný stav, alebo skvalitnia život Vášho príbuzného.

Vzdelávacie programy budeme pripravovať aj pre Vás, ktorí sa o hendikepovaných staráte profesionálne – či už v opatrovateľských centrách, alebo vo vzdelávacích inštitúciách. Budeme vyhľadávať zaujímavé témy, odborníkov, reagovať na podnety a žiadosti o konkrétne témy.

Rodičia, príbuzní, profesionáli, ktorí sa venujete ľuďom s telesným postihnutím, sledujte našu ponuku vzdelávacích aktivít.

Neváhajte nás kontaktovať aj s námetom na zaujímavé vzdelávanie. Pomôže nám to pripraviť pre Vas tematicky to, čo najviac potrebujete, čo vám najviac chýba.

Priestory

Budova Floreát Ideapark, v ktorej sídli HENDI CENTRUM, skrýva vo svojom vnútri aj priestory vzdelávacieho centra. Variabilné, vzájomne prepojiteľné priestory, zariadené, vybavené technikou, zázemím pre prípravu občerstvenia a bezbariérovými toaletami.

Samotné HENDI CENTRUM využíva priestory na konanie vlastných aktivít pre odbornú i laickú verejnosť – prednášky, semináre, prezentácie, kurzy, školenia. Sú vhodné aj na prenájom pre akcie od menších (cca pre 20 ľudí) až po väčšie (do 100 ľudí).

Sledujte Kalendár aktivít, aby Vám žiadna zaujímavá akcia neušla. Ak máte záujem o prenájom priestorov na konanie akcie, vyplňte formulár. Obratom Vás budeme kontaktovať.

Kalendár udalostí

PRIPRAVUJEME PRE VÁS 

Kontakty pre záujemcov o rehabilitácie:
+421 905 807 525, +421 917 999 188 ​

Pin It on Pinterest

Share This