Platforma Wexo a Majk Spirit pomáhajú s návratom do života!

31 / jan / 2022

Financie zo spolupráce Majka Spirita s kryptomenovou platformou Wexo umožňujú rehabilitovať v HENDI CENTRE. Z nadobudnutého finančného výťažku môžete byť podporení aj Vy alebo Vaši blízki. Prihláste sa do nového projektu a získajte potrebné prostriedky na intenzívny rehabilitačný pobyt.

Majk Spirit navštívil HENDI CENTRUM v septembri 2021. Stretol sa s malými i veľkými klientmi, vypočul si ich príbehy a rozhodol sa pomôcť. Predstavil celému Slovensku nový spôsob pomoci zdravotne znevýhodneným osobám. V spolupráci s platformou Wexo vznikla prvá digitálna charita v oblasti krytomeny. Predajom svojej prvej NFT kolekcie zbiera známy slovenský raper už niekoľko mesiacov finančné prostriedky, ktoré pomáhajú deťom a dospelým absolvovať potrebné rehabilitačné pobyty.

Majk Spirit ponúkol na predaj 5-tisíc kusov NFT, pričom výťažok je určený na charitatívne účely. Prvé tri položky (diamantová, zlatá a strieborná) sa dražili samostatne. Je super, že sa k aktivite pridávajú ďalší – napríklad najlepší slovenský MMA bojovník Attila Végh a tak sa šanca na získanie financií na rehabilitáciu v HENDI CENTRE opäť zvýšila. Vďaka veľkému množstvu predaných NFT už čerpajú prvé financie viaceré deti aj dospelí. Využite túto možnosť aj vy a podajte si žiadosť do projektu:

Postup pri predkladaní žiadostí a hodnotiace kritériá

  1. Žiadosti sa predkladajú odoslaním vyplneného online formulára
  2. Pre podrobné informácie o podmienkach projektu a možnostiach finančnej podpory je Vám k dispozícii koordinátor projektu PhDr. Ľudovíta Chmelárová na tel. čísle 0905 991 901
  3. Uzávierka projektu: 10.02.2022
  4. Hodnotiaca komisia je zložená zo zástupcov platformy Wexo a spoločnosti HENDI CENTRUM s.r.o.

REGISTRÁCIA BOLA UKONČENÁ.

Ďakujeme za Váš záujem o finančnú podporu. O aktuálnych novinkách alebo plánovaných projektoch vás budeme pravidelne informovať v našom newslettri. Zostaňte s nami!

Share This